Patarimai, kad Jūsų skelbimas sulauktų didesnio susidomėjimo


1. Informatyvus skelbimo turinys

Nemažai svetainės lankytojų naudojasi skelbimų tekstine paieška. Tam, kad Jūsų skelbimas būtų lengviau surandamas naudojant tekstinę paiešką, stenkinės kuo tiksliau ir informatyviau aprašyti skelbiamą objektą.

Skelbimo pavadinimas

Skelbimo pavadinime stenkitės nenaudoti abstrakčių frazių. Vietoje to geriau stenkitės nurodyti tikslų skelbiamo objekto pavadinimą. Pavyzdžiui parduodamas mobilusis telefonas Samsung Galaxy S5:

Blogas pavyzdys: „Parduodu telefoną“
Geras pavyzdys: „Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S5“ arba tiesiog „Samsung Galaxy S5“

Skelbimo pavadinimas

Skelbimo turinys

Nemažiau svarbus yra skelbimo turinys. Skelbimo turinyje stenkitės pateikti išsamų skelbiamo objekto aprašymą su kuo daugiau detalių, kurios leistų lengviau ir greičiau apsispręsti potencialiam klientui su Jumis susisiekti.

Pavyzdžiui parduodamo mobilaus telefono atveju, skelbime galite pateikti tokią informaciją:

  • Ar telefonas yra naujas ar naudotas?
  • Kokia telefono būklė? Ar yra kokių nors defektų?
  • Ar telefonas parduodamas su pilna komplektacija?
  • Kiek laiko tarnauja baterija?
  • Ir t.t.

Reali kaina

Stenkitės nurodyti tikslią skelbiamo objekto kainą, kuri atitiktų realybę. Skelbimai, kuriuose kaina yra nurodyta netiksli dažniausiai kelia nepasitikėjimą ir tokie skelbimai paprastai nesulaukia didelio lankytojų dėmesio ir kartu apsunkina paiešką. Todėl stenkitės nurodyti realią kainą.


2. Skelbimo nuotraukos

Grafinė informacija padeda labiau atkreipti lankytojų dėmesį, todėl rekomenduojame į skelbimą įkelti bent vieną skelbimo nuotrauką. Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad pirkėjams tikros skelbiamo objekto nuotraukos yra naudingesnės palyginus su gamintojo nuotraukomis.

Skelbimo nuotraukos


3. Skelbimo raktažodžiai

Lankytojams yra galimybė peržiūrėti skelbimus pagal raktažodžius. Tai leidžia susieti skirtingus skelbimus turinčius tuos pačius raktinius žodžius. Tai ypač naudinga lankytojams norintiems surasti kuo daugiau skelbimų susijusių su juos dominančiu objektu. Pavyzdžiui jeigu Jūs parduodate dušo kabiną, o kitas skelbėjas parduoda vonios kriauklę ir Jūs abu savo skelbime panaudojate tą patį raktinį žodį „vonios kambarys“, tai ieškant skelbimus pagal raktinį žodį „vonios kambarys“ Jūsų abiejų skelbimai bus pateikti lankytojui. Tai be jokios abejonės padeda greičiau surasti norimus skelbimus vienoje vietoje, todėl rekomenduojame skelbimuose naudoti raktinius žodžius.

Skelbimo raktažodžiai


4. Paslauga „Rekomenduojamas skelbimas“

„Rekomenduojamas skelbimas“ - paslauga skirta norintiems padaryti savo skelbimus labiau matomais!

Užsakius šią paslaugą, jūsų skelbimas papildomai bus rodomas:

Paslaugą užsisakyti gali kiekvienas skelbimelis.lt vartotojas. Paslauga mokama.

Skelbimo rekomendavimas


5. Skelbimo atnaujinimas

Visi skelbimai yra surūšiuoti pagal skelbimo patalpinimo datą, todėl naujausi skelbimai visada yra pateikiami pirmiausiai. Lankytojai tokius skelbimus taip pat pamato pirmiausiai. Tam, kad nebūtų nuskriausti tie skelbimai, kurie yra patalpinti seniau, skelbimelis.lt svetainėje yra galimybė „Atnaujinti“ skelbimą. Tai leidžia iškelti skelbimą į sąrašo pradžią ir visai nereikia talpinti naujo skelbimo. Skelbimo atnaujinimo galimybė yra visiškai nemokama ir ja gali pasinaudoti tiek registruoti tiek ir neregistruoti vartotojai.

Skelbimo atnaujinimas

Pastaba: Tam, kad išliktų sąžininga konkurencija, kiekvieną skelbimą galimą „Atnaujinti“ tik kartą per 24 val.


6. Pasidalink su draugais

Statistika rodo, kad didesnio susidomėjimo sulaukia tie skelbimai, kuriuos vartotojai pasidalina socialiniuose tinkluose su savo draugais. Tai didina skelbimo populiarumą, o be to tai puiki nemokama reklama Jūsų skelbimui. Šiuo metu skelbimelis.lt sistema leidžia pasidalinti skelbimu tokiuose socialiniuose tinkluose kaip Facebook, Google+, LinkedIn, Twitter, Pinterest ir daugelyje kitų.

Todėl rekomenduojame atsidaryti savo skelbimą ir tiesiog pasidalinti juo su savo draugais ir kartu paraginti taip pat pasielgti draugus. Tam skirtus įrankius rasite po skelbimo tekstu, prie prierašo „Pasidalink“.

Pasidalink su draugais